Categories Menu

Wprowadzono dnia 1 Mar 2019

Konferencja “Analiza szans i zagrożeń w bieżącej sytuacji przedsiębiorstwa ciepłowniczego” – spotkanie Sopot kwiecień 2019 r.

Konferencja “Analiza szans i zagrożeń w bieżącej sytuacji przedsiębiorstwa ciepłowniczego” – spotkanie Sopot kwiecień 2019 r.

Szanowni Państwo,

Niekorzystne dla Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej zdarzenia mające miejsce w roku 2018 nadal obowiązują w naszej codziennej działalności.  Jak na razie nie widać symptomów stabilizacji sytuacji w sektorze, a wprost przeciwnie, jesteśmy zaskakiwani nowymi, często mało przejrzystymi, regulacjami.

Czynniki obowiązujące, jak i przyszłe wymagania wynikające m. in.   z aktualizacji przepisów sprawiają, że funkcjonowania na rynku jest coraz trudniejsze, a czynnik pogodowy (kluczowy dla działalności) w okresie ostatnich 15 miesięcy sprawia dodatkowe trudności.

Chcielibyśmy przedstawić Państwu nasze propozycje rozwiązań problemów związanych z wyżej opisana sytuacją i podjąć próbę wspólnego wypracowania najlepszych praktyk (tzw. best practice).

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwań zapraszamy na konferencję, która poświęcona zostanie głównie operacyjnemu i strategicznemu podejściu do funkcjonowania przedsiębiorstwa ciepłowniczego. Jesteśmy przekonani, iż nasi prelegenci pomogą Państwu rozwiązać problemy, z którymi przybędziecie.

Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Zaproszeni przez nas Eksperci to praktycy z branży, którymi macie Państwo okazję wesprzeć się w codziennej pracy jak i w kreowaniu rozwiązań nadchodzących problemów.

Z poważaniem

Zarząd MSG-e